Home staging

Przyspiesz sprzedaż albo wynajmem domu i mieszkania >>>

 

Co to jest Home Staging?

Home Staging to profesjonalne przygotowane nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Dzięki efektywnemu połączeniu marketingu, sztuki dekoracji oraz psychologii, nieruchomość z zamieszkałej zmienia się w produkt gotowy do sprzedaży czy wynajmu.


Home Staging polega na wydobyciu potencjału z nieruchomości, skoncentrowaniu się na jej mocnych stronach. To zmiana statutu nieruchomości z „zamieszkałej” na „gotową do zamieszkania”, odpersonalizowanie nieruchomości, tak aby potencjalny nabywca swobodnie mogł sobie wyobrazić siebie we wnętrzu.


Home Staging to nie projektowanie wnętrz, to stylizacja, inscenizacja przestrzeni, nadanie jej odpowiednich funkcji. To sterowanie nastawieniem do nieruchomości, z zastosowaniem technik, które zmieniają sposób postrzegania przestrzeni.


Home Staging jest  sposobem na zwiększenie wartości nieruchomości i przyśpieszenie terminu sprzedaży/wynajmu przy minimalnych nakładach.

Dla kogo Home Staging?

Home Staging jest potrzebny zwłaszcza w nieruchomościach, do których przychodzi wielu potencjalnych nabywców i żaden z nich nie decyduje się na zakup. Oznacza to dla właściciela, że zachęciła ich oferta, ale zniechęciła sama nieruchomość.


Home Staging jest dla wszystkich chcących sprzedać lub wynająć nieruchomość, także dla hoteli i pensjonatów, firm usługowych, które chcą swym wnętrzem przyciągnąć klientów oraz dla każdej osoby, która chciała by coś zmienić w swoim domu.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego Homestangera?

Samodzielnie ciężko jest spojrzeć na posiadane wnętrze z odpowiedniej perspektywy, tak aby dostrzec jego dobre i złe strony. Właścicielowi trudno jest zachować odpowiedni dystans.


Próby samodzielnych zmian mogą być zdecydowanie droższe niż skorzystanie z usług profesjonalisty. Homestrager wie,  co należy poprawić, współpracuje z zaufanymi firmami, fachowcami.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą >>>